UKL0J471KPD
CAP ALUM 470UF 10% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKL0J471KPD
UKL0J471KPD Hakkında
Nichicon UKL0J471KPD, 470 µF kapasitansına sahip radial lead alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V rated voltage ile düşük voltaj uygulamaları için tasarlanmıştır. ±10% tolerans ile tedarik edilen bu kondansatör, general purpose uygulamalarda güç kaynakları, filtering ve energy storage işlevlerinde kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışmaya uygun olan komponent, 2000 saatlik ömrü 85°C'de garantilenmiştir. 10 kHz'de 585 mA, 120 Hz'de 390 mA ripple current kapasitesi ile AC ve DC devrelerde istikrarlı performans sağlar. Through-hole montaj tipi sayesinde geleneksel PCB tasarımlarına uyumludur.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 585 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 390 mA @ 120 Hz
Tolerance ±10%
Voltage - Rated 6.3 V