UKL0J222MHD
CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKL0J222MHD
UKL0J222MHD Hakkında
Nichicon UKL0J222MHD, 2200 µF kapasiteli 6.3 V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, through-hole montaj tipi ile PCB'ye dikey olarak yerleştirilir. ±20% tolerans ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi sunar. 120 Hz'de 1.06 A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, ses sistemleri, endüstriyel kontrol devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Polar yapısı nedecesinin kutupluluğu dikkatle gözlemlenmelidir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.06 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V