UKL0J152MHD
CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKL0J152MHD
UKL0J152MHD Hakkında
Nichicon UKL0J152MHD, 1500 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür (85°C'de) özelliklerine sahiptir. 10 kHz'de 1.0465 A ripple akımı ve 120 Hz'de 910 mA ripple akımı kapasitesi vardır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. Güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.0465 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 910 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V