UKL0J102MPD1TD
CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKL0J102MPD1TD
UKL0J102MPD1TD Hakkında
Nichicon UKL0J102MPD1TD, 1000µF kapasitans değerine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye dikey olarak monte edilir. ±20% tolerans değerine sahiptir. 85°C'de 2000 saat yaşam süresine sahip olan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 10 kHz'de 747.5 mA ve 120 Hz'de 650 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 747.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 650 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V