UKA1V472MHD
CAP ALUM 4700UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKA1V472MHD
UKA1V472MHD Hakkında
Nichicon UKA1V472MHD, 4700 µF kapasitanslı, 35V rated voltage'a sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Audio uygulamaları için tasarlanmış bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 2000 saat ömür süresi garantisiyle tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilmekte olup, 10 kHz'de 2.1965 A ve 120 Hz'de 1.91 A ripple current dayanımı bulunmaktadır. Ses sistemleri, güç kaynakları ve filtreleme devrelerinde kullanılan bu through-hole bileşen aktif durumdadır.
Applications Audio
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.1965 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.91 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V