UKA1V221MPD1TD
CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKA1V221MPD1TD
UKA1V221MPD1TD Hakkında
Nichicon UKA1V221MPD1TD, 220µF kapasitansına sahip radial montaj tipli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal voltaj ile güç kaynağı filtreleme, ses frekansı uygulamaları ve coupling-decoupling devrelerinde kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -55°C ile +105°C çalışma sıcaklık aralığında 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 390mA ripple akım kapasitesiyle yüksek frekans uygulamalarında ve 120Hz'de 260mA ile düşük frekans uygulamalarında kullanılabilir. Through-hole montaj tipi ile geleneksel PCB tasarımlarında uygulanır.
Applications Audio
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 390 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 260 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V