UKA1V102MHD
CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKA1V102MHD
UKA1V102MHD Hakkında
Nichicon UKA1V102MHD, 1000µF kapasitanslı 35V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi kasa ile through-hole montajı destekler. Audio uygulamaları için tasarlanmış olan bu bileşen, -55°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans değerine sahip olup, 10 kHz'de 989 mA ve 120 Hz'de 860 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Ses amplifikatörleri, güç kaynakları ve AC/DC dönüştürücü devrelerde filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications Audio
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 989 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 860 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V