UKA1H470MED1TD
CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKA1H470MED1TD
UKA1H470MED1TD Hakkında
Nichicon UKA1H470MED1TD, 47 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilime uygun olan bu kondansatör, audio uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Through Hole montaj tipi ile PCB'ye direk lehimleme yoluyla monte edilir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans aralığında üretilen komponentin, 10 kHz'de 230 mA ve 120 Hz'de 115 mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Audio filtrasyonu, güç kaynakları ve sinyal işleme devrelerinde kullanım için uygundur.
Applications Audio
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 230 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 115 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V