UKA1H330MDD
CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKA1H330M
UKA1H330MDD Hakkında
Nichicon UKA1H330MDD, 33 µF kapasitansine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile tasarlanmış olup, ±20% toleransa ve Through Hole montaj tipine sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 180 mA ve 120 Hz'de 90 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Audio uygulamaları için kullanılmakta olan bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme ve sinyal işleme devrelerinde kullanılabilir.
Applications Audio
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 180 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 90 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V