UKA1H222MHD
CAP ALUM 2200UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKA1H222MHD
UKA1H222MHD Hakkında
Nichicon UKA1H222MHD, 2200µF kapasitanslı 50V nominal gerilim ile çalışan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montajı için tasarlanmış bu bileşen, özellikle ses amplifikatörleri ve audio cihazlarında güç kaynağı filtrelemesi, yumuşatma ve enerjinin depolanması amacıyla kullanılır. ±20% tolerans aralığında üretilen kondansatör, -55°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 1.69A ripple akımı kapasitesine sahiptir.
Applications Audio
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.6905 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.47 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V