UKA1H101MPD1TD
CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKA1H101MPD1TD
UKA1H101MPD1TD Hakkında
Nichicon UKA1H101MPD1TD, 100 µF kapasitanslı ve 50V nominal gerilime sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türü ile PCB'lere doğrudan monte edilir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömür garantisi sunar. Yüksek frekansta (10 kHz) 285 mA, düşük frekansta (120 Hz) 190 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Ses cihazları ve ses amplifikatörleri başta olmak üzere filtre, düzeltme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Kutulu radial paket tasarımı kompakt devre tasarımlarına uygun olmakla birlikte güvenilir elektrik bağlantısı sağlar.
Applications Audio
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 285 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 190 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V