UKA1E471MPD
CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKA1E471MPD
UKA1E471MPD Hakkında
Nichicon UKA1E471MPD, 470 µF kapasitansa sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal gerilim ile çalışan bu komponent, özellikle ses uygulamalarında (audio) kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -55°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür süresi garantiler. Yüksek frekansta (10 kHz) 570 mA, düşük frekansta (120 Hz) 380 mA ripple akım taşıyabilir. Through-hole montaj yöntemi kullanılan bu bileşen, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve ses devrelerinde yaygın olarak uygulanır.
Applications Audio
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 570 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 380 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V