UKA1E330MDD1TD
CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKA1E330MDD1TD
UKA1E330MDD1TD Hakkında
Nichicon UKA1E330MDD1TD, 33 µF kapasitanslı 25V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi kılıfta gelen bu bileşen through-hole montaj için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile belirtilen değer aralığında çalışır. Audio uygulamalarında kullanılan komponentin çalışma sıcaklık aralığı -55°C ile 105°C arasındadır ve 105°C sıcaklıkta 2000 saat yaşam süresi garantisine sahiptir. Yüksek frekans (10 kHz) ripple akım kapasitesi 136 mA, düşük frekans (120 Hz) ripple akım kapasitesi ise 68 mA'dir. Ses sistemi filtreleme, güç kaynağı stabilizasyonu ve AC coupling uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications Audio
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 136 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 68 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V