UKA1E221MPD
CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKA1E221MPD
UKA1E221MPD Hakkında
Nichicon UKA1E221MPD, 220 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltaj ile tasarlanmış olup, through-hole radial montaj tipi kullanılmaktadır. Audio uygulamalarında yaygın olarak kullanılan bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 105°C'de 2000 saatlik ömre sahip olan bileşen, 10 kHz'de 360 mA ve 120 Hz'de 240 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile sunulan parça, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve ses uygulamalarında kullanılmaktadır.
Applications Audio
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 360 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 240 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V