UKA1E101MED1TD
CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKA1E101MED1TD
UKA1E101MED1TD Hakkında
Nichicon UKA1E101MED1TD, 100 µF kapasiteli, 25V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB üzerine dikey olarak yerleştirilmesi için tasarlanmıştır. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür süresi garanti etmektedir. 10 kHz'de 210 mA ve 120 Hz'de 140 mA ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, özellikle ses (audio) uygulamalarında güç kaynağı filtreleme, sinyal bağlantısı ve zaman sabiti (RC) devrelerinde kullanılır. Radial, Can kasa tipi ile kompakt tasarımlar için uygun bir seçenektir.
Applications Audio
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 210 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 140 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V