UKA1A221MED1TD
CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKA1A221MED1TD
UKA1A221MED1TD Hakkında
UKA1A221MED1TD, Nichicon tarafından üretilen 220 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial çıkışlı through-hole montaj tipinde tasarlanmış bu bileşen, 10V rated voltajda çalışır ve ±20% toleransa sahiptir. Audio uygulamaları için tasarlanmış olan kondansatör, -55°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 262.5 mA ve 120 Hz'de 175 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Ses ekipmanları, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve ses işleme uygulamalarında kullanılabilir.
Applications Audio
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 262.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 175 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V