UKA1A220MDD
CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKA1A220MDD
UKA1A220MDD Hakkında
Nichicon UKA1A220MDD, radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 22 µF kapasitans değeri ve 10 V rated voltage ile audio uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans aralığında, Through Hole montaj tipi ile PCB'ye direkt entegre edilebilir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 120 Hz'de 45 mA ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Polar yapısı nedeniyle kutup doğru şekilde bağlanmalıdır.
Applications Audio
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 45 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V