UKA0J682MHD
CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKA0J682MHD
UKA0J682MHD Hakkında
Nichicon UKA0J682MHD, 6800 µF kapasitansı ve 6.3 V nominal gerilimi ile radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Audio uygulamalarında kullanılan bu komponent, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 2000 saat ömrü 105°C'de garanti edilir. ±20% tolerans aralığında üretilen komponent, 10 kHz'de 1.564 A ve 120 Hz'de 1.36 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montajı nedeniyle geleneksel PCB tasarımlarında kolayca kullanılabilir. Radial, Can paket tipindeki bu elektrolitik kondansatör, güç kaynakları, ses devrelerinde filtre uygulamalarında ve enerji depolama amaçlı kullanılmaktadır.
Applications Audio
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.564 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.36 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V