UKA0J330MDD1TD
CAP ALUM 33UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKA0J330MDD1TD
UKA0J330MDD1TD Hakkında
Nichicon UKA0J330MDD1TD, 33 µF kapasitansına sahip radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V rated voltaj ile çalışan bu polar kondansatör, özellikle audio uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür (105°C'de) özellikleri ile AC ses sinyallerinin filtrelenmesi, güç kaynakları ve sinyal işleme devrelerinde yer alır. -55°C ile 105°C arasında güvenli çalışma sağlar. 110 mA ripple akımı kapasitesi (10 kHz'de) ve 55 mA (120 Hz'de) ile darbe ve filtreleme uygulamalarına uygundur.
Applications Audio
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 110 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 55 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V