UKA0J223MHD
CAP ALUM 22000UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKA0J223MHD
UKA0J223MHD Hakkında
Nichicon UKA0J223MHD, 22000 µF kapasitansı ve 6.3V rated voltage'ı ile radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montaj tipiyle PCB'ye direk lehimleme yapılır. Audio uygulamalarında, güç kaynakları ve filtreleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır. ±20% toleransa sahip olan bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi sunar. Düşük frekans (120 Hz) ripple akımı 2.35 A, yüksek frekans (10 kHz) ripple akımı 2.7025 A'dir. Polar yapısından dolayı kutuplarına dikkat edilerek bağlanmalıdır.
Applications Audio
Capacitance 22000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.7025 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.35 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V