UKA0J222MPD
CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKA0J222MPD
UKA0J222MPD Hakkında
Nichicon UKA0J222MPD, 2200 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal gerilim için tasarlanmış bu komponent, ses uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömre sahiptir. 10 kHz'de 816.5 mA ripple akım kapasitesi sunmasının yanı sıra, 120 Hz'de 710 mA ripple akım değerine ulaşır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere direkt lehimleme yapılabilir ve polar yapısı nedeniyle kutup gözetilerek bağlanmalıdır.
Applications Audio
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 816.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 710 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V