UKA0J221MED
CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKA0J221MED
UKA0J221MED Hakkında
Nichicon UKA0J221MED, 220 µF kapasitansına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V rated voltaj ile düşük gerilim uygulamalarında kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir. Audio uygulamaları, güç yönetimi devreleri ve sinyal filtreleme işlemleri için uygun olan bu kondansatör, -55°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 2000 saat ömür garantisi ile 105°C'de belirlenmiştir. ±20% tolerans aralığında üretilir. 10 kHz'de 240 mA ve 120 Hz'de 160 mA ripple akım taşıyabilme kapasitesine sahiptir.
Applications Audio
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 240 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 160 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V