UKA0J102MPD
CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKA0J102MPD
UKA0J102MPD Hakkında
UKA0J102MPD, Nichicon tarafından üretilen 1000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal gerilim ile tasarlanmış bu radyal monteaj kondansatörü, özellikle audio uygulamalarında kullanılmak üzere geliştirilmiştir. ±20% tolerans değerine sahip komponen, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 120 Hz'de 420 mA ripple akımı kapasitesine sahip olan UKA0J102MPD, through-hole montajı destekleyen radial can paketinde sunulmaktadır. Polar yapısı nedeniyle doğru kutuplama ile bağlanması gerekir.
Applications Audio
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 420 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V