UKA0J101MDD
CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UKA0J101MDD
UKA0J101MDD Hakkında
Nichicon UKA0J101MDD, 100 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal gerilim ile çalışan bu kondansatör, ses frekansı uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere monte edilir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ve 142.5 mA @ 10 kHz ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve ses sistemlerinde yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Audio
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 142.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 95 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V