UHZ1C681MPM
CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHZ1C681MPM
UHZ1C681MPM Hakkında
Nichicon UHZ1C681MPM, 680 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltajla genel amaçlı uygulamalarda kullanılan radial tip through-hole bileşendir. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 12 mOhms impedansı ile 100 kHz frekkansta 2.28 A ripple current kapasitesi vardır. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Impedance 12 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.28 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V