UHZ1C182MPM
CAP ALUM 1800UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHZ1C182MPM
UHZ1C182MPM Hakkında
Nichicon UHZ1C182MPM, 1800 µF kapasitansa sahip radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltage ile tasarlanan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak için uygun olup güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme devreleri gibi endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. ±20% tolerans, 6.5 mOhms impedans ve 4.14 A ripple current kapasitesi ile sahiptir. -25°C ile 105°C arasında çalışabilen kondansatör, 105°C'de 2000 saatlik ömür süresi garantisi sunmaktadır. Through hole radial can paketi ile PCB'ye doğrudan lehimleme yöntemiyle monte edilir. Parça obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
Impedance 6.5 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.14 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V