UHZ1A152MPM
CAP ALUM 1500UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHZ1A152MPM
UHZ1A152MPM Hakkında
Nichicon UHZ1A152MPM, 1500 µF kapasitansı ve 10V nominal voltaj ile tasarlanmış radial monolitik alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajı için uygun olan bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ve 10 mOhms impedans değerleriyle genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. 100 kHz'de 2.96A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Lütfen; ürün üretimi durdurulmuştur.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Impedance 10 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.96 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V