UHZ0J222MPM
CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHZ0J222MPM
UHZ0J222MPM Hakkında
Nichicon UHZ0J222MPM, 2200 µF kapasitans ve 6.3V rated voltaj ile tasarlanmış radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak için tasarlanmıştır. -25°C ile 105°C arasında çalışabilen kondansatör, 105°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 7 mOhms impedans ve 100 kHz frekansında 2.96 A ripple akım kapasitesi ile güç kaynağı filtreleme, enerji depolama ve AC coupling uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Through-hole montaj türü sayesinde konvansiyonel PCB tasarımlarına uyumludur.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Impedance 7 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.96 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V