UHW2A471MHD6TN
CAP ALUM 470UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHW2A471MHD6TN
UHW2A471MHD6TN Hakkında
Nichicon UHW2A471MHD6TN, 470 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial through-hole montaj türü ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. ±20% tolerans ve 10000 saatlik ömür @ 105°C ile düşük impedans (38 mOhms) sağlar. -40°C ile 105°C arasında çalışır. 100 kHz'de 2.5A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri, motor kontrol devreleri ve genel filtrasyom uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Impedance 38 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.5 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.25 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V