UHW2A471MHD
CAP ALUM 470UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHW2A471MHD
UHW2A471MHD Hakkında
Nichicon UHW2A471MHD, 470 µF kapasitansına sahip radial kutulu alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal voltajda çalışan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynağı filtreleme, enerji depolama ve AC işaretlerinin smoothing işlemlerinde kullanılır. -40°C ile +105°C arasında güvenli bir şekilde çalışabilir ve 105°C'de 10000 saatlik ömrü vardır. 33 mOhms'luk düşük empedansı ve 2.86A ripple current kapasitesi (@100kHz) ile onu ses amplifikatörleri, endüstriyel kontrol devreleri ve bilgisayar ek kartları gibi uygulamalar için uygun kılar. ±20% toleransı ile üretilen bu kondansatör, Through Hole montaj türü ile PCB'ye diğer bileşenlerle birlikte konumlandırılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Impedance 33 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.86 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.43 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V