UHW2A221MHD
CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHW2A221MHD
UHW2A221MHD Hakkında
Nichicon UHW2A221MHD, 220 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal voltaj ile çalışır ve ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. Through Hole montaj tipine sahip olan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışmaya uygun olup 105°C'de 10000 saat yaşam süresi garantisi sunmaktadır. 100 kHz'de 2.21A ripple akım kapasitesine ve 49 mOhm impedansına sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri, sinyal işleme ve endüstriyel elektronik sistemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Impedance 49 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.21 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.105 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V