UHW2A121MPD
CAP ALUM 120UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHW2A121MPD
UHW2A121MPD Hakkında
Nichicon UHW2A121MPD, 120 µF kapasitanslı, 100V rated gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi gövdesinde through-hole montajı için tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında stabil çalışma sağlayan bu kondansatör, 10000 saat ömrü ile 105°C sıcaklıkta güvenilir performans sunmaktadır. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalara uygundur. Düşük impedans (72 mOhms) karakteristiği, yüksek frekansta 1.62A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, ses devreleri ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Impedance 72 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.62 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 648 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V