UHW2A102MHD
CAP ALUM 1000UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHW2A102MHD
UHW2A102MHD Hakkında
Nichicon UHW2A102MHD, 1000 µF kapasitansı ve 100V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses devreleri ve filtreleme işlevlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. ±20% tolerans ve 27 mOhm'luk düşük impedansı ile 100 kHz'de 3.86 A ripple current kapasitesi sunmaktadır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen komponent, 105°C'de 10000 saat ömür garantisi ile uzun süreli uygulamalar için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Impedance 27 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.86 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.316 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V