UHW1V471MPD
CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHW1V471MPD
UHW1V471MPD Hakkında
Nichicon UHW1V471MPD, 470 µF kapasitansı ve 35 V rated voltajı ile tasarlanmış radial tipte alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses devreleri ve filtreleme işlevlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 105°C sıcaklıkta 10000 saatlik ömrü ile güvenilir uzun vadeli performans sunar. ±20% tolerans ve 30 mOhms empedans ile karakterize edilen bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. Ripple current kapasitesi 100 kHz'de 2 A, 120 Hz'de 1 A olarak belirtilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Impedance 30 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V