UHW1J182MHD
CAP ALUM 1800UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHW1J182MHD
UHW1J182MHD Hakkında
Nichicon UHW1J182MHD, 1800 µF kapasitanslı 63V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj türüne sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 10000 saat ömür (105°C'de), -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı ve 21 mOhm impedans değerleri ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve 3.51 A (100 kHz) ripple akım kapasitesi ile yüksek frekans uygulamalarında da yer alabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
Impedance 21 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.51 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.106 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V