UHW1H471MPD
CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHW1H471MPD
UHW1H471MPD Hakkında
Nichicon UHW1H471MPD, 470µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radyal through-hole montajı için tasarlanmış bu kondansatör, 50V rated voltajda çalışır ve ±20% tolerans ile üretilmiştir. -40°C ile +105°C sıcaklık aralığında kullanılabilen komponentin ömrü 105°C'de 10.000 saattir. 28 mOhms impedansı ile 100 kHz'de 2.42A, 120 Hz'de 1.21A ripple akım kapasitesi vardır. Güç kaynakları, genel amaçlı filtreleme uygulamaları ve düşük frekanslı sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Impedance 28 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.42 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.21 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V