UHW1H331MPD
CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHW1H331MPD
UHW1H331MPD Hakkında
Nichicon UHW1H331MPD, 330 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile tasarlanan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere üretilmiştir. -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 10000 saatlik ömrü vardır. ±20% toleransı ve 30 mOhms impedansı ile güç kaynakları, ses devreleri, filtre uygulamaları ve genel sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır. Through-hole montajı sayesinde geleneksel PCB tasarımlarına kolayca entegre edilebilir. 100 kHz'de 2.06 A ripple current kapasitesi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Impedance 30 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.06 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.03 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V