UHW1H221MPD
CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHW1H221MPD
UHW1H221MPD Hakkında
Nichicon UHW1H221MPD, 220 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial through-hole montaj tipi sayesinde PCB'ye kolayca entegre edilebilir. ±20% tolerans ve 10000 saat ömür (105°C'de) sağlayan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 100 kHz'de 1.6A ripple akım kapasitesi ile DC-DC konvertörler, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. 42 mOhms empedansı düşük ESR performansı gösterir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Impedance 42 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.6 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.105 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V