UHW1H152MHD
CAP ALUM 1500UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHW1H152MHD
UHW1H152MHD Hakkında
Nichicon UHW1H152MHD, 1500µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilim için tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. ±20% tolerans ve 10000 saat ömrü (105°C'de) sunan kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışır. 19 mΩ impedansı ve yüksek ripple akım kapasitesi (3.81A @ 100kHz, 2.286A @ 120Hz) ile audio, tüketici elektronikleri, oto endüstriyası ve endüstriyel kontrol uygulamalarında tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Impedance 19 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.81 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.286 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V