UHW1E332MHD6
CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHW1E332MHD6
UHW1E332MHD6 Hakkında
Nichicon UHW1E332MHD6, 3300µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal gerilim ile tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel devrelerde filtreleme ve enerji depolama işlevleri görmektedir. 13 mOhms düşük impedans değeri ile yüksek frekans uygulamalarında (100 kHz'de 3.81A ripple akım kapasitesi) ve düşük frekans uygulamalarında (120 Hz'de 2.858A ripple akım kapasitesi) kullanılabilir. -40°C ile +105°C çalışma sıcaklık aralığında 10000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Through-hole montajı ile PCB'lere direk entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Impedance 13 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.81 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.858 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V