UHW1E332MHD
CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHW1E332MHD
UHW1E332MHD Hakkında
Nichicon UHW1E332MHD, 3300 µF kapasitans ve 25V nominal gerilim ile tasarlanmış radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için uygun olan bu komponent, -40°C ile 105°C arasında güvenli bir şekilde çalışabilir. 10000 saatlik ömrü 105°C'de garanti edilmektedir. Düşük 11 mOhms empedansı sayesinde yüksek ripple akım kapasitesine sahiptir (4.12 A @ 100 kHz, 3.09 A @ 120 Hz). ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynağı filtrasyonu, DC-DC dönüştürücüler ve ses sistemleri gibi alanlarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Impedance 11 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.12 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.09 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V