UHW1E272MHD6
CAP ALUM 2700UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHW1E272MHD6
UHW1E272MHD6 Hakkında
Nichicon UHW1E272MHD6, 2700 µF kapasitanslı, 25V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı ile PCB'ye doğrudan entegre edilir. General purpose uygulamalar için tasarlanmış bu bileşen, güç kaynağı düzenlemesi, filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. 105°C'de 10000 saatlik ömrü ile endüstriyel ve tüketim elektroniği uygulamalarında geniş kullanım alanına sahiptir. ±20% tolerans, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 14 mOhms impedans değerine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
Impedance 14 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.576 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.682 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V