UHW1E102MPD
CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UHW1E102MPD
UHW1E102MPD Hakkında
Nichicon UHW1E102MPD, 1000µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal gerilim ile radial monte türü olup genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. ±20% tolerans değerine sahip bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 10000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 100 kHz'de 2.5A, 120 Hz'de 1.5A ripple akım yönetebilmektedir. 19 mOhm empedansı ile düşük ESR karakteristiği sayesinde güç kaynakları, filtering uygulamaları ve genel elektronik devreler için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Impedance 19 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.5 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V