UHW1C392MHD
CAP ALUM 3900UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHW1C392MHD
UHW1C392MHD Hakkında
Nichicon UHW1C392MHD, 3900 µF kapasitansı ve 16V nominal voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan monte edilebilir. 105°C sıcaklıkta 10000 saatlik ömür süresi ve ±20% tolerans ile düşük impedans (12 mOhms) sağlar. 100 kHz'de 3.795 A ripple akımı kapasitesiyle güç kaynakları, filtreleme devreleri ve depolama uygulamalarında yer alan elektrolitik kondansatörlerdir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklık aralığında güvenilir performans sunar.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
Impedance 12 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.795 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V