UHW0J822MHD1TN
CAP ALUM 8200UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHW0J822MHD1TN
UHW0J822MHD1TN Hakkında
Nichicon UHW0J822MHD1TN, 8200 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal gerilim ile çalışan bu radyal montajlı bileşen, -40°C ile 105°C arası işletme sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 105°C'de 10000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Low frequency'de 3.24A, high frequency'de 3.81A (100 kHz) ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.81 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.2385 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V