UHW0J822MHD
CAP ALUM 8200UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHW0J822MHD
UHW0J822MHD Hakkında
Nichicon UHW0J822MHD, 8200 µF kapasitansa sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal voltaj ile çalışan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. 13 mOhms empedansı ile düşük kayıp özelliği taşır. ±20% toleransı olan kondansatör, 100 kHz'de 3.81A ripple akımına dayanabilir. Through-hole montajı için uygun olan bileşen, -40°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışır ve 105°C'de 10000 saat ömür garantisi sunar.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
Impedance 13 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.81 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.048 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V