UHW0J272MPD
CAP ALUM 2700UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHW0J272MPD
UHW0J272MPD Hakkında
Nichicon UHW0J272MPD, 2700µF kapasitansı ve 6.3V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'ye direkt entegrasyonu sağlar. ±20% tolerans aralığında ve -40°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışır. 105°C'de 10000 saatlik ömür süresi, 19 mOhms impedans ve düşük frekans 120 Hz'de 1.875A ripple current yeteneğine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel purpose buffer uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
Impedance 19 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.5 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.875 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V