UHW0J103MHD1TN
CAP ALUM 10000UF 20% 6.3V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UHW0J103MHD1TN
UHW0J103MHD1TN Hakkında
Nichicon UHW0J103MHD1TN, 10000 µF kapasitansa sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal voltaj ve ±20% tolerans ile tasarlanmış olan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. -40°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışabilir ve 105°C'de 10000 saat yaşam süresi garantisine sahiptir. 100 kHz'de 3.81 A ve 120 Hz'de 3.2385 A ripple akımı kapasitesine sahip olan bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.81 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.2385 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V