UHV1V471MPD1TD
CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHV1V471MPD1TD
UHV1V471MPD1TD Hakkında
Nichicon UHV1V471MPD1TD, 470µF kapasitanslı, 35V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipiyle tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında üretilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 30 mOhms düşük impedans değeri ile yüksek frekanslarda (100 kHz'de 1.815 A) ve düşük frekanslarda (120 Hz'de 907.5 mA) ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 6000 saatlik ömür garantisi sunar. Güç kaynağı filtreleme, sinyal eşleştirme, zaman sabiti uygulamaları ve genel amaçlı elektronik devreler için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Impedance 30 mOhms
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.815 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 907.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V