UHV1V102MHD1TO
CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UHV1V102MHD1TO
UHV1V102MHD1TO Hakkında
Nichicon UHV1V102MHD1TO, 1000 µF kapasitanslı 35V voltaj derecelendirilmiş radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için uygun olan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses sistemleri ve kontrol devrelerinde filtreleme, düzeltme ve enerji depolama işlevlerini yerine getirir. ±20% tolerans, 16 mOhms impedans ve 6000 saat 105°C ömür süresi ile belirtilen özelliklere sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan komponent, 100 kHz'de 2.92 A ve 120 Hz'de 1.752 A ripple akımı kapasitesine sunmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Impedance 16 mOhms
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.92 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.752 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V